Apie mus

Mūsų šinšilų ūkis įkurtas  1999 metais. Ūkio veikla yra pagrįsta kailinių žvėrelių veisimu. Nuo pat auginimo pradžios  pagrindinis dėmesys buvo skirtas veisimui, kad išgauti aukščiausios kokybės šinšilas, tiek genetikos, tiek kailių atžvilgiu. Daug pastangų buvo skirta patalpų mikroklimato sudarymui ir maitinimo racijonui gerinti. Apčiuopiamų rezultatų pasiekėme po trijų metų. Vėliau pradėjome realizuoti kailius Kopenhagos aukcijonuose ir kitose Europos šalyse. Dėka žemos šinšilų išauginimo savikainos ūkis tapo pelningas. Ūkis bendradarbiauja ir dalijasi darbo patirtimi ne tik su Lietuvos šinšilų augintojais, bet ir su kitų šalių šinšilų kailių verslo atstovais.

Šinšilų auginimas – mūsų aistra. Kiekvienas naujai gimęs šinšiliukas mūsų ūkyje yra prižiūrėtas ir mylėtas, todėl mes galime pasiūlyti gražius, sveikus, draugiškus šinšilus auginimui namuose. Ieškome gyvūnus mylinčių žmonių, kurie būtų atsakingi ir laikytų šinšiliuką šeimos nariu, kuris galės jus džiuginti kiekvieną dieną.

Ačiū, kad apsilankėte mūsų tinklalapyje, tikimės, kad jums čia patiks ir rasite sau bei Jūsų gyvūnams naudingos informacijos. Sugrįžkite pas mus, nes pas mus yra pastoviai atnaujinama informacija bei plečiama veikla!

Apie mus